Rent the Elektro-Automatik ELR9080-510 Programmable Electronic DC Load, 9.3kW, 80V, 510A
Order # ELR9080-510-RENT2
Mfg # ELR9080-510-RENT2
  • Technical Resources
Order # ELR9080-510-RENT2 | Mfg # ELR9080-510-RENT2
Request a Rental Quote
Have a Question? Speak to a Transcat Rental Expert: 800.264.4059
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States, Canada, and Puerto Rico only.
Overview
Product Highlights
  • Housing: 19" rack