Fluke 750P2000 Pressure Module, 0 - 2000PSI
Order # 750P2000
Mfg # 4352397
call-regular 800-828-1470
Loading...
Loading...
  • Overview
  • Technical Resources
Order # 750P2000 | Mfg # 4352397
arrow_drop_down
Tariff fees or manufacturer imposed surcharges may be applicable.
This product is available for shipping to the United States, Canada, and Puerto Rico only.
Overview
Product Highlights
  • 0 psi to 2000 psi (0 to 140 bar), (0 to 14 MPa)